Control: Ultimate Edition – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Pärast seda, kui New Yorgis asuva salajase agentuuri on vallutanud teispoolne oht, pead sa saama uueks direktoriks, kes võitleb kontrolli taastamise nimel ja võitleb oma teed läbi sügava ja ettearvamatu maailma.

Tootekood: 50569

44,90 

Tootekirjeldus

Max Payne’i ja Alan Wake’i loojatelt pärineb Control, kolmanda isiku action-seiklusmäng, mis ühendab Remedy kaubamärgiks oleva relvakäigu üleloomulike võimetega, andes mängijale võimaluse läheneda igale olukorrale omal moel. Control on paigutatud ainulaadsesse, pidevalt muutuvasse maailma, mis kõrvutab kummalist ja ettearvamatut ning igapäevast. Üleloomulik vaenlane on vallutanud ja sa pead kasutama oma unikaalseid võimeid, et Control tagasi võtta. Tere tulemast föderaalsesse kontrolliametisse!

Control on Jesse Fadeni lugu. Peamine lugu keskendub tema isiklikule vastuste otsimisele, kui ta kasvab direktori rolli. Controli maailmal on oma lugu, nagu ka liitlastel, kellega Jesse teel kohtub. Kõrvalülesandeid ja saladusi on kõikjal. Jesse töötab koos teiste büroo agentidega, dekodeerib salapäraseid koode ja avastab kummalisi büroo eksperimente.

Funktsioonid

Avage saladused – kas saate hakkama büroo tumedate saladustega? Avage eepiline üleloomulik võitlus, mis on täis ootamatuid tegelasi ja veidraid sündmusi, kui otsite oma kadunud venda ja avastate tõe, mis teid siia tõi.

Kõik on sinu relv – vallandage hävitustöö muunduvate relvade ja telekineetiliste võimete abil. Avasta uusi viise oma vaenlaste hävitamiseks, kui kasutad võimsaid võimeid, et muuta kõik enda ümber surmavaks relvaks.

Avasta varjatud maailma – Süvene sügavale salajase valitsusasutuse pahaendelistesse avarustesse. Avasta büroo muutuvaid keskkondi, et avastada, et seal on alati rohkem, kui silmaga näha…

Võitle kontrolli eest – Võitle halastamatu vaenlase vastu läbi põnevate missioonide ja keeruliste bossivõitluste, et teenida võimsaid täiustusi, mis maksimeerivad võimeid ja kohandavad sinu relvastust.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Ultimate Edition