Cities: Skylines II Day One Edition – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Saadaval alates 24.10.2023

Kõige realistlikum ja üksikasjalikum linnaehitaja, Cities: Skylines II tõstab teie loovuse ja probleemide lahendamise uuele tasemele.

Tootekood: 50721

57,50 

Tootekirjeldus

Kui te suudate sellest unistada, siis võite seda ka ehitada. Tõsta linn maast madalast ja muuda see õitsevaks metropoliks, mida ainult sina suudad ette kujutada. Sa pole kunagi kogenud ehitamist sellises mastaabis. Sügava simulatsiooni ja elava majandusega Cities: Skylines II pakub piirideta maailma ehitamist. Pane oma linnale alus, et see saaks alguse. Loo teed, infrastruktuur ja süsteemid, mis teevad elu igapäevaselt võimalikuks. Kõik on sinu otsustada – kõik see. Ka see, kuidas teie linn kasvab, on teie otsustada, kuid planeerige strateegiliselt.

Funktsioonid

Sügav simulatsioon – tehisintellekt ja keerukas majandus tähendab, et teie valikud mõjutavad kogu linna struktuuri. Pidage seda meeles, kui te strateegiat koostate, probleeme lahendate ja reageerite muutustele, väljakutsetele ja võimalustele.

Eepiline mastaap, lõputud võimalused – Cities: Skylines II võimaldab teil luua ilma kompromissideta. Nüüd saad ehitada taevasse ja laiali üle kogu kaardi nagu kunagi varem. Miks mitte? Sinu linn oled sina.

Elavaks muutuvad linnad – Sinu otsused kujundavad iga kodaniku elutee, sündmuste ahel, mis määrab, kes ta on. Jälgi nende elu tõusude ja mõõnade kulgu alates armastusest ja kaotusest kuni jõukuse ja heaoluni.

Dünaamiline maailm – vali kaart, et määrata oma linna kliima. Need on looduslikud jõud, mille üle pead läbirääkimisi, et laiendada oma linna kasvava saastatuse, muutliku ilma ja hooajaliste probleemide keskel.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 3. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu