Burnout Paradise Remastered – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50128

24,00 

Funktsioonid

Muutke tegevus Burnout™ Paradise Remasteredis tänavatel valitsedes oma keskmiseks nimeks. Rebige linn kirglikest kesklinna puiesteedest metsikutele mägiteedele. Kogege uuesti läbi aegade ühe suurima arkaadsõidumängu kõrge oktaanarvuga trikke ja meeletut hävitamist!

Burnout Paradise Remastered pakub teile ja teie sõpradele parimat mänguväljakut võrgus mängimiseks. See remaster sisaldab kõiki paradiisiaasta DLC-sid, sealhulgas Big Surf Islandi värskendust, mis on hoolikalt uuesti loodud ja valmis 4K-vormingus purustamiseks ühilduva PlayStation 4 Pro ja Xbox One X-iga.

  • AVASTAGE PARADIISILINNA KOOS SÕPRADEGA – põletage kummi ja purustage metalli mööda Paradiisilinna avatud teid, avastades samal ajal hüppeid, trikke ja otseteid. Lõigake oma teed au sisse ainulaadsetel sündmustel, kasutades oma teadmisi linna kohta, et leida kiireimad marsruudid ja saada rivaalid maha. Murdke oma sõbrad võrgus ja koguge nende pilte või ühendage jõud sadade võrguväljakutsete hävitamiseks.
  • RIKKAGE REEGLID JA AHJUD KOHAL IGAL AJAL Avarii – visake see juhi käsiraamat välja ning määrake kiiruse ja hävitamise rekordid üle kogu linna. Jälgige, kui palju teil on, ja tõestage oma lammutamise domineerimist oma sõprade vastu. Saatke oma auto veeskama, pöörlema ​​ja läbi linna kraapima, sõites läbi liikluse ja jättes oma tahavaatesse väga kalli rusude jälje.
  • LÕPLIK LÄBIMINE PARADIISI KOGEMUS – Remaster pakub täielikku algset mängu ja kogu täiendavat allalaaditavat sisu, mis kunagi välja antud, koos mitmete tehniliste täiustustega, mis tagavad suurema visuaalse täpsuse ja autentsuse, sealhulgas kõrge eraldusvõimega tekstuurid ja palju muud. See mängib algselt 1080p eraldusvõimega PlayStation 4 ja Xbox One konsoolidel ning vapustava 4K eraldusvõimega 60 kaadrit sekundis PlayStation 4 Pro ja Xbox One X puhul.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 7. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

Gold liikmekaart