Back 4 Blood – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Back 4 Blood on põneb tulistamismäng, kus leiad end keset sõda Ridden’i vastu – endiste inimeste, kuid nüüd parasiitide poolt vallutatud ja jubedateks elukateks muudetud olendite. Inimkond on väljasuremise äärel ning maailma päästmine on Sinu või Su sõprade suurim ülesanne.

Tootekood: 50405

29,90 

Funktsioonid

  • Ühiskampaania – Võitle end läbi dünaamilise ja ohtliku maailma nelja mängijaga koostöölugude kampaanias, kus peate tegema koostööd, et järjest keerukamaid missioone ellu jääda. Mängige võrgus kuni kolme oma sõbraga või minge üksi ja juhtige oma meeskonda lahingusse.
  • Konkurentsivõimeline mitme mängijaga mäng – mängige PVP-s sõpradega või nende vastu. Hakka spetsiaalsete hüvedega koristajaks või vaheta pooli ja mängi kohutava Riddenina. Mõlemal poolel on ainulaadsed relvad, võimed ja eripärad.
  • Äärmuslik korduvmängitavus – uus nn petturlik kaardisüsteem loob iga kord erinevaid kogemusi, andes teile kontrolli kohandatud pakkide meisterdamiseks, erinevate konstruktsioonide veeretamiseks ja nõudlikumaks võitluseks.
  • PVP – vahetage koristajana või sõitjana mängimise vahel. Mõlemad pooled on varustatud ainulaadsete relvade, võimete ja eripäradega, et hoida mänguviis värske, põneva ja lõbusana.

Tootekirjeldus

Koguge oma meeskond kokku ja puhastage nakatunud PS mängus Back 4 Blood. Selles põnevas koostöös esimese isiku tulistamismängus olete ratsutajate vastase sõja keskmes. Valige kaheksa ainulaadse ja kohandatava puhastusvahendi ning surmavate relvade ja esemete arsenali hulgast. Nüüd on aeg teha plaane vaenlase vastu, kes on valmis ahmima tsivilisatsioonist allesjäänu. Kuna inimkond on väljasuremise ees, on teie ja teie sõprade ülesanne asuda võitlusesse vaenlasega, hävitada Ridden ja maailm tagasi võita.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Edition

Standard