Assassin’s Creed: Valhalla – PlayStation 5

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50463

32,90 

Funktsioonid

  • Vistseraalne võitlus – kahekordse kasutusega võimsad relvad, nagu kirved, mõõgad ja isegi kilbid, et kogeda uuesti läbi viikingisõdalaste halastamatut võitlusstiili.
  • Pimeda ajastu avatud maailm – purjetage Norra karmilt ja salapäraselt kaldalt kaunitesse, kuid keelavatesse Inglismaa kuningriikidesse ja kaugemalegi.
  • Lead Epic Raids – käivitage tohutuid rünnakuid kogu Inglismaal. Juhtige oma klanni oma pikalaeva üllatusrünnakutes ja tooge seejärel rikkused tagasi oma rahvale.
  • Uurimine – avastage pimeda ajastu avatud maailma Norra karmistelt rannikutelt Inglismaa kaunite kuningriikideni.
  • Valik on sinu – kujundage oma iseloomu kasvu ja klanni asupaika iga oma valikuga.
  • Tunne oma vaenlasi – esita endale väljakutse Assassin’s Creedi kõige mitmekesisema vaenlaste kollektsiooniga.

Tootekirjeldus

Mängus Assassin’s Creed Valhalla võid saada legendaarseks Viking Warrioriks. Rüüsta oma vaenlasi, kasvata oma asulat ja kasvata oma poliitilist võimu, et teenida koht Valhallas jumalate seas. Täiustatud RPG-mehaanika võimaldab teil kujundada oma iseloomu ja ümbritsevat maailma. Veenduge, et iga teie valik oleks hästi läbi mõeldud. Alates poliitilistest liitudest kuni käiguvahetuseni loote oma loo ja tee au juurde.

Ehitage ja uuendage hooneid, mis võimaldavad põhjalikku kohandamist, sealhulgas kasarmus, sepp, tätoveerimissalong ja palju muud. Värbage oma klanni uusi liikmeid ja isikupärastage oma Vikingi kogemust.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu