Assassin’s Creed Syndicate – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50147

27,10 

Funktsioonid

  • VÕTA ÜLE LONDONI ALLMAAILMA: Kui Jacob on juht, saavad mängijad luua Suurbritannia ägedaima jõugu – ainsa jõu, mis suudab eliidile väljakutse esitada ja rivaalitsevaid jõuke alistada, et tuua vabadus rõhutud massidele. Vaenlase tugipunktidesse saab tungida, kasutades Londoni allilma domineerimiseks relvaarsenali. Alates rongide röövimisest kuni lapstööliste päästmiseni ei pea mängijad Londoni seadusteta tänavatel õigluse jalule seadmiseks.
  • ESIMENE MÖRVAR MODERNAAJA SÜNDIL: kui jõhker, mässumeelne Jacob Frye, pange oma hertsogid üles ja võtke vastu oma vaenlased. Kasutage täiustatud vargustaktikat, et pääseda oma vaenlastest kõrvale ja vabastada oma relvade arsenal, sealhulgas kukri nuga, messingist sõrmenukk ja mõõgakepp. Kasutage uut tehnoloogiat, nagu trossiheitja, et muuta hooneid sekunditega ja üllatada oma vaenlasi.
  • LÄBIKESE TÖÖSTUSLONDONI KIIRETEMOPAILMA: Buckinghami paleest Big Benini võidelge ja triumfeerige viktoriaanliku Londoni tohutu avatud maailmas. Parkuurige üle liikuvate sõidukite, et leida vaenlasi või põgeneda pärast hulljulget haarangut, kaaperdage vankrid, et osaleda takistusteta tänavavõistlusel, või lõõgastage Thamesi jõe ääres aurulaevadel hävingurada.
  • LAVASTAGE OMA VAENLASED LÄHIVAHINGUGA JÕHMA VÕITLUSEGA. Ärge hoidke midagi tagasi, kui lasete lahti välkkiired mitmed tapmised ja vastukäigud, kasutades rünnakut rasket võitlussüsteemi. Lähenege igale võitlusele nii, nagu soovite, olgu selleks siis uued relvad või ümbritseva keskkonna kasutamine ainulaadsete, loominguliste mahavõtmiste tegemiseks.
  • VARASTAMISKUNST KUI EVIE FRYE: mängi Jacobi kaksikõena Evie’na, halastamatu palgamõrvarina, kes on täiustanud vaikset, kiiret ja nähtamatut lööki. Parkour Londoni tohutult avatud maailmas, kasutades oma staatust Londoni juhtivas kuritegevuse sündikaadis, et muuta linna paremaks.

Tootekirjeldus

Tere tulemast perekonda – London, 1868. Tööstusrevolutsioon nuumab privilegeeritud inimeste rahakotte, samal ajal kui töölisklass võitleb ellujäämise nimel – kuni allilmast väljub palgamõrvar, et koonduda nende kaitseks. Tõuse juhtima maailma esimest organiseeritud kuritegevuse perekonda. Vallutage Londoni tänavad. Tõstke valitsev klass põlvili. Tehke ajalugu vistseraalses seikluses, erinevalt kõigist mängudest, mida olete varem mänginud.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu