Assassin’s Creed Syndicate – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50358

29,90 

Tootekirjeldus

Tere tulemast perekonda – London, 1868. Tööstusrevolutsioon rikastab privilegeeritud rahakotti, samal ajal kui töölisklass võitleb ellujäämise eest – kuni allilmast ilmub välja palgamõrvar, kes koondub nende kaitseks. Tõuseb juhtima maailma esimest organiseeritud kuritegelikku perekonda. Vallutage Londoni tänavad. Pane valitsev klass põlvili. Tehke ajalugu visuaalses seikluses, mida te pole varem mänginud.

Funktsioonid

Võta üle LONDONI ALAMAA: Jacobi juhtimisel saavad mängijad luua Suurbritannia kõige ägedama jõugu, mis on ainus jõud, mis suudab vaidlustada eliiti ja võita rivaalseid jõuke, et tuua vabadus rõhutud rahvamassidele. Vaenlase tugipunktidesse saab infiltreeruda, kasutades relvaarsenali, et valitseda Londoni allmaailma. Alates rongide röövimisest kuni lapstööliste päästmiseni ei tee mängijad mitte millegi ees peatuda, et tuua õiglust Londoni seadusetutele tänavatele.

ESIMENE PALGAMÕRVAR TÄNAPÄEVA SÜNNIHETKEL: Pane räige, mässumeelne Jacob Frye’i rollis üles oma hertsogid ja astu vaenlaste vastu. Kasutage täiustatud varjataktikat, et oma vaenlastest kõrvale hiilida, ja vallandage oma relvade arsenal, sealhulgas kukri-nõel, vasknuiad ja mõõgakepid. Kasuta uut tehnoloogiat, näiteks köiepaiskajat, et skaleerida hooneid sekunditega ja tabada vaenlased üllatusena.

REISI INDUSTRIAALSES LONDONIS: võitle ja triumfeeri Buckinghami paleest Big Benini läbi viktoriaanliku Londoni tohutu avatud maailma. Parkuuri üle liikuvate sõidukite, et leida vaenlasi või põgeneda pärast julget rüüsteretke, kaaperda vagunid, et osaleda takistusteta tänavavõidujooksus, või löö hävitusrada aurulaevadel mööda Thamesi jõge.

TÖÖTA SINU VASTASTELE LÄHIKAJALINE, BRUTAALNE VÕITLUS: Ära hoia end tagasi, kui vallandad välkkiirelt mitu tapmist ja vastulööki, kasutades ründekeskseid lahingumehhanisme. Lähenege igale võitlusele nii, nagu soovite, kas siis uute relvade abil või kasutades ümbritsevat keskkonda, et sooritada unikaalseid, loomingulisi tagasilööke.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu