Assassin’s Creed Rogue Remastered – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Kogege Assassin’s Creedi ajaloo seni kõige tumedamat peatükki, mis on remasterdatud järgmise põlvkonna platvormidele. Võta endale Prantsuse ja India sõja ajal Assassin Shay roll ja ole tunnistajaks katastroofilistele sündmustele, mis sunnivad teda reetma Vennaskonna, et vältida edasist katastroofi.

Tootekood: 50347

27,10 

Tootekirjeldus

Põhja-Ameerika, 18. sajand. Keset Prantsuse ja India sõja kaost ja vägivalda teeb Shay Patrick Cormac, Assassinide vennaskonna kartmatu noor liige, läbi tumeda muutuse, mis kujundab igaveseks kolooniate tuleviku. Pärast seda, kui ohtlik missioon läheb traagiliselt valesti, pöördub Shay selja Assassinidele, kes vastuseks üritavad tema elu lõpetada. Nende poolt, keda ta kunagi vennaks nimetas, kõrvale heidetud Shay asub missioonile, et hävitada kõik, kes tema vastu pöördusid, ja lõpuks saab temast ajaloo kõige kardetum Assassinide jahimees.

Funktsioonid

  • Saage ülimaks palgamõrvarijahtijaks. Kogege Assassin’s Creedi universumit templirüütli vaatenurgast. Mängi Shay rollis, kellel on lisaks meisterassassinisti oskustele ka uued võimed, näiteks täiustatud kotkavaade, ja relvad, näiteks surmav käsirelv ja granaadiheitja.

     

  • Langeda aeglaselt pimedusse. Ole tunnistajaks Shay muutumisele seiklushimulisest assassinist sünge ja pühendunud templimeheks, kes on valmis oma endisi vendi jahtima. Kogege omal nahal sündmusi, mis viivad Shay tumedale teele ja panevad ta kurssi, mis muudab igaveseks Assassinide Vennaskonna saatust.

     

  • Uus ja täiustatud mereväe mängupilt. Lase oma laevaga, Morriganiga, vette ja võitle end läbi Põhja-Atlandi jäiste merede ja Ameerika jõeorgude kitsaste veekogude. Assassin’s Creed Rogue tugineb Assassin’s Creed® IV Black Flag™-i auhinnatud meresõiduelamusele täiesti uue mängupildi, sealhulgas uute relvade ja vaenlase taktika abil.

     

  • Ulatuslik ja mitmekesine avatud maailm, mida avastada. Shay lugu võimaldab teil uurida kolme unikaalset keskkonda: artic Põhja-Atlandi, Ameerika jõe oru ja New York City.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu