Assassin’s Creed Odyssey – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50344

30,90 

Tootekirjeldus

Kirjutage oma eepiline odüsseia ja saage Assassin’s Creed® Odyssey legendaarseks Sparta kangelaseks. Inspireeriv seiklus, kus peate sepitsema oma saatuse ja määrama oma tee maailmas, mis on lagunemise äärel. Mõjutage seda, kuidas ajalugu areneb, kui kogete rikkalikku ja pidevalt muutuvat maailma, mille kujundavad teie valikud.

Funktsioonid

  • Hakka Sparta kangelaseks – alates oma tagasihoidlikust algusest tõrjutud Sparta palgasõdurina ja lõpetades legendaarse Kreeka kangelasega, peate paljastama tõe oma salapärase mineviku kohta Alexiose või Kassandrana. Teel kohtate ajaloolisi tegelasi, müütilisi tegelasi ja paljusid teisi, kes teie teekonda mõjutavad.
  • Vana-Kreeka ootab – avastage tervet riiki, mis on täis taltsutamatuid keskkondi ja linnu Kreeka kuldajastu haripunktis. Ootamatud kohtumised puhuvad teie loole elu sisse, kui kohtute värvikate tegelastega, võitlete hirmuäratavate vaenlastega ja palju muud.
  • Vali oma tee – Kreekaga tutvumiseks on peaaegu lõputult palju võimalusi. Valige peamiste missioonide, lugudel põhinevate kõrvalülesannete ja muu vahel, kui soovite selle pühitsetud maa saladusi ja saladusi välja kaevata. Teie otsused kujundavad teid ümbritsevat maailma üle 30-tunnise valikudialoogi ja mitme mängulõpuga.
  • Lahingukunst – tolle aja ühe ohvriterohkema konflikti, Peloponnesose sõja ajal, näidake oma erakordseid sõdalasevõimeid ja muutke lahinguid.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu