Assassin’s Creed Mirage – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50709

52,90 

Tootekirjeldus

Saage osa Basimi loost, kes on kaval tänavavaras, kellel on õudusunenäod, ja kes otsib vastuseid ja õigust, kui ta navigeerib üheksanda sajandi Bagdadi rahvarohketel tänavatel. Salapärase, iidse organisatsiooni, mida tuntakse kui Varjatud, kaudu saab temast surmav meistermõrvar ja muudab oma saatust viisil, mida ta poleks osanud ette kujutada.

Funktsioonid

Avastage tihedalt koostatud, narratiivne põnevuskogemus, mis jälgib trotsliku noore mehe muutumist rafineeritud meistermõrvariks.

Rända Alamutisse, legendaarsesse Assassinide kodukohta, kes panid aluse Creedile, selles südamlikus austusavalduses mängule, millest kõik alguse sai.

Kogege moodsat versiooni ikoonilistest funktsioonidest ja mängupallist, mis on 15 aastat frantsiisi määratlenud, kui pargite sujuvalt läbi linna ja võtate varjatult sihtmärke maha visuaalsemate mõrvade abil kui kunagi varem.

Avastage uskumatult tihe ja elav linn, mille elanikud reageerivad igale teie liigutusele, ning avastage nelja ainulaadse linnaosa saladused, kui te läbi Bagdadi kuldse ajastu ette võtate.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Edition

Standard