Assassin’s Creed Black Flag – Xbox One

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50357

27,10 

Tootekirjeldus

See on 1715. Kariibi mere piraadid valitsevad ja on rajanud seadusetu piraatide vabariigi. Nende seadusevastaste seas on hirmuäratav noor kapten Edward Kenway. Tema teod pälvivad selliste piraatidelegendide nagu Blackbeard lugupidamise, kuid tõmbavad ta kaasa iidsesse sõda, mis võib hävitada kõik, mida piraadid on üles ehitanud.

 • BRASH REBEL ASSASSIN – muutu Edward Kenwayks, karismaatiliseks, kuid jõhkraks piraadikapteniks, keda on koolitatud Assassinid. Edward saab vaevata vahetada Assassinide ordu varjatud tera ja kõigi uute relvade, sealhulgas nelja flintocki püstoli ja kahe mõõga vahel.
 • Avatud maailm, mis on täis võimalusi – Avasta kõige mitmekesisem Assassin’s Creedi maailm, mis on kunagi loodud. Kingstonist Nassauni, uuri 50 unikaalset paika, kus saad elada piraatide elu, sealhulgas:
  Rüüstage veealuseid laevavrakke

  • Mõrva vaenlasi õitsevates linnades
  • Jahti haruldasi loomi metsistumata džunglites
  • Otsi aardeid kadunud varemetes
  • Põgene varjatud lahtedesse
 • TULGE Kariibi mere kõige kardetavamaks piraadiks – juhatage oma laeva Jackdaw’i ja tekitage hirmu kõigis, kes teda näevad. Rüüstage ja rüüstage, et täiustada Jackdaw’d laskemoona ja varustusega, mida on vaja vaenlase laevade tõrjumiseks. Laeva täiustamine on Edwardi edasiliikumiseks mängus ülioluline. Ründa ja astu sujuvalt massiivsete kaleeride pardale, värba oma meeskonnaga liitumiseks meremehi ja alusta eepilist ja kurikuulsat seiklust.
 • KOGE KÕRVALIKKU REAALSUST PIRAATIDE FANTAASIA TAGA – seisa selliste legendaarsete nimede seas nagu Blackbeard ja Benjamin Hornigold, kui asutad Bahama saartel seadusetu vabariigi ja elad uuesti läbi tõeliselt plahvatusohtlikud sündmused, mis määrasid piraatide kuldajastu.
 • MULTIPLAYER-KOGEMUS – mängige koos sõpradega halastamatus ja kriitikute poolt kiidetud mitmikmängu-kogemuses. Vali eklektiline valik piraatide kuldajastu tegelasi ja võitle eksootilistes kohtades surmani.

Funktsioonid

 • Julge mässumeelne palgamõrvar – muutu Edward Kenwayks, karismaatiliseks, kuid jõhkraks piraadikapteniks, keda on koolitatud palgamõrvarite poolt. Edward saab vaevata vahetada Assassinide ordu varjatud tera ja kõigi uute relvade, sealhulgas nelja tulekivipüstoli ja kahe mõõga vahel. 
 • Avatud maailm täis võimalusi – Avasta kõige mitmekesisem Assassin’s Creed® maailm, mis on kunagi loodud. Kingstonist Nassauni, uuri 75 ainulaadset paika, kus saad elada piraatide elu. 
 • Hakka Kariibi mere kõige kardetavamaks piraadiks – juhi oma laeva Jackdaw ja tekita hirmu kõigis, kes teda näevad. Rüüstage ja rüüstage, et täiustada Jackdaw’d laskemoona ja varustusega, mida on vaja vaenlase laevade tõrjumiseks. Laeva täiustused on Edwardi edasiliikumiseks mängus kriitilise tähtsusega. Ründa ja astu sujuvalt massiivsete galeonide pardale, värba oma meeskonnaga liitumiseks meremehed ja alusta eepilist ja kurikuulsat seiklust.

Info

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,25 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu