Ary And The Secret Of Season – PS4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Tootekood: 50152

23,50 

Funktsioonid

  • Tasustav uurimine. Aastaaegade jõudu rakendades saab Ary läbida laiaulatuslikke maastikke, otsides uusi sihtkohti, lahendades edenemiseks hämmastavaid keskkonnaprobleeme.
  • Kaasahaarav jutuvestmine. Ary värvatakse aitama Guardians of Seasons, vana organisatsiooni, mis on kinni jäänud jäikadest traditsioonidest. Läbi Valdi kaardistamata paikade seikledes avastab Ary aastaaegade valvuri taga saladusi ja peidetud tähendusi.
  • Dünaamilised keskkonnad. Manipuleerige Ary ümbritsevat maailma tema keskkonnavõimega. Hüpe ökosüsteemide vahel, et muuta maailm ja aastaajad tema vajadustele vastavaks.
  • Fluid võitlus. Ary oskused pannakse proovile, kui ta kohtab vaenlasi, kes soovivad tema edusamme takistada – kohalikest elanikest kohmakate behemotideni, kasutab ta kõiki tema käsutuses olevaid tööriistu, et ületada monumentaalsed takistused.
  • Põnev 3D maailm. Kaunis visuaalne stiil koos lummava heliribaga loob püsiva atmosfääri, millest saab kindlasti meeldejääv mängukogemus.

Tootekirjeldus

Reis üle Valdi suurepärase maailma! Ary and the Secret of Seasons on auhinnatud seiklusmäng, mis järgneb noorele tüdrukule nimega Aryelle ehk Ary, kes rändab Valdi suures maailmas. Talve valvuriks saades omandab Ary võime manipuleerida teda ümbritsevate aastaaegadega. Ary õpib oma seiklusel Valdis aastaaegu kontrollima ja kasutama neid vaenlaste võitmiseks, takistuste ületamiseks ja keeruliste mõistatuste lahendamiseks. Ammu ähvardas Valdi maailma kuri võlur. Pärast suurt võitlust sai ta Legendaarselt sõdalaselt lüüa ja ta suleti võlvi ning vangistati kogu igavikuks. Võluri vangistuse tagamiseks vandus neli suurt tarka valvata ja Vaulti kaitsta. Nad moodustasid algse Guardians of Seasons, salaorganisatsiooni, mis on nüüdseks ajaloost ja legendidest läbi imbunud. Pärast seda, kui salapärane jõud Valdi aastaajad sassi ajab, otsustab Ary aastaaegade valvureid abistada ja asub otsima segaduse allikat. Kasutades oma mõistust ja julgust, peab Ary ületama koletuid vaenlasi, salakavalusi ja umbseid traditsioone, et päästa Valdi ja tuua maailma taas tasakaal.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu