Armored Core VI: Fires of Rubicon – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Võtke vastu rasked väljakutsed ja rabage oma vaenlased dünaamiliste liigutustega, mis kasutavad täiel määral ära kaugus- ja lähivõitlus. Mängijad saavad nautida mitmesuguseid tegevusi, mida saab tõeliselt teostada ainult mechide abil.

Tootekood: 50791

73,90 

Tootekirjeldus

Tuginedes teadmistele, mis on saadud oma hiljutiste pealkirjade ühisel arendusel, püüavad Bandai Namco Entertainment ja FromSoftware pakkuda uut põnevusmängu. Kombineerides FromSoftware’i pikaajalised teadmised mehhaaniliste mängude alal ja nende iseloomulikult jõulise mänguviisi, on ARMOURED CORE VI FIRES OF RUBICON uus tegevuskogemus.

Loo ülevaade

Kaugelt planeedilt avastati uus salapärane aine Rubicon 3. Energiaallikana eeldati, et see aine edendab märkimisväärselt inimkonna tehnoloogilisi ja kommunikatsioonivõimeid. Selle asemel põhjustas see aine katastroofi, mis haaras planeedi ja ümbritsevad tähed leekides ja tormides, moodustades põleva tähesüsteemi.

Peaaegu pool sajandit hiljem kerkis sama aine uuesti pinnale Rubicon 3-l, planeedil, mis on nüüdseks saastunud ja katastroofi tõttu suletud.

Maavälised korporatsioonid ja vastupanurühmitused võitlevad aine üle kontrolli all. Mängija imbub Rubiconisse iseseisva palgasõdurina ja satub korporatsioonide ja teiste fraktsioonidega võitlusesse aine pärast.

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 12. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu