Alien Isolation – PlayStation 4

Mängu karp võibolla teises keeles, kuid mäng alati on inglise keeles.

Avasta hirmu tõeline tähendus filmis Alien: Isolation, ellujäämisõudus, mis toimub pideva hirmu ja surmaohu õhkkonnas. 15 aastat pärast Ellen Ripley tütre Alien™-i sündmusi astub Amanda meeleheitlikku võitlusse ellujäämise nimel, mille eesmärk on selgitada välja tõde oma ema kadumise taga.

Tootekood: 50796

27,50 

Tootekirjeldus

Mängu tegevus toimub aastal 2137, 15 aastat pärast Alieni sündmusi ja 42 aastat enne tulnukate sündmusi. See keskendub Ellen Ripley tütrele Amandale, kes oma ema kadumist uurides saab käsu minna Sevastopoli kosmosejaama, et taastada andmeid, mis võiksid aidata ema asukohta leida, teadmata, et tulnukas on jaama juba nakatanud.

Viisteist aastat hiljem kuuleb Amanda, praegu Weyland-Yutani töötaja, et tema ema laeva Nostromo pardasalvesti leiti kauges kaubandusjaamas Sevastopol. Tema kiusatus juhtunust lõpuks aru saada on liiga suur, et vastu seista. Kui meeskond Sevastopoli saabub, avastavad nad, et midagi on väga valesti. See kõik näib olevat seotud tundmatu ohuga, mis jälitab ja tapab sügaval varjus.

Et paljastada tõde oma ema kohta, on Amanda sunnitud seisma silmitsi sama hirmutava asjaga, mis neid lahutas.

Funktsioonid

  • Ületage alatine surmaoht – kogege püsivat hirmu, kuna tõeliselt dünaamiline ja reageeriv tulnukas kasutab oma meeli, et teid jälitada ja igale teie liigutusele reageerida.
  • Improviseerige ellujäämiseks – häkkige süsteeme, otsige elutähtsaid ressursse ja meisterdage iga olukorraga toimetulemiseks esemeid. Kas hoiate oma vaenlastest kõrvale, hajate nende tähelepanu või seisate neile vastu?

Info

Kaal 0,13 kg
Mõõtmed 17 × 13,5 × 1,4 cm
Platvorm

Mängu liik

Tootja

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu