Esileht » E-pood » PS5 mängud » Sniper Elite 5 – PlayStation 5

Sniper Elite 5 – PlayStation 5

Hiliseim lisand auhinnatud seerias – Sniper Elite 5 pakub võrreldamatut täpsuslaskmiskogemust, taktikalist kolmndas isikus võitlust ning arenenud kill cam. Võitle terve tee läbi kõige sissehaaravamate alade seni, kaasa arvatud detailselt kujutatud päris maailma asukohtade, kasutades parandatud reisimissüsteemi, mis laseb uurida alasid rohkem kui kunagi varem.

Koos KM

39,99 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 51076 Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Auhinnatud sari naaseb, kui Karl Fairburne võitleb projekti Krakeni paljastamise nimel 1944. aasta Prantsusmaal. Žanri määratlev autentne snaipimine koos täiustatud tapmiskaameraga pole kunagi parem välja näinud ega tundnud end paremini, kui võitlete ümbritsevate kaartide vahel, et peatada natside sõjamasin.

Auhinnatud seeria uusim osa Sniper Elite 5 pakub võrratut snaipimist, taktikalist võitlust kolmanda isikuga ja täiustatud tapmiskaamerat. Võitle end läbi seni kõige kaasahaaravamate kaartide, kus on palju hämmastavalt üksikasjalikult jäädvustatud reaalseid asukohti ja täiustatud läbimissüsteem, mis võimaldab teil avastada neid rohkem kui kunagi varem.

Prantsusmaa, 1944 – osana USA Rangersi varjatud operatsioonist, mille eesmärk oli nõrgestada Bretagne’i rannikul asuvaid Atlantikwalli kindlustusi, võtab eliitlaskuri Karl Fairburne ühendust Prantsuse vastupanuga. Varsti avastavad nad salajase natside projekti, mis ähvardab lõpetada sõja enne, kui liitlased jõuavad isegi Euroopasse tungida: operatsioon Kraken.

Funktsioonid

  • Laiaulatuslik kampaania – paljud reaalse maailma asukohad on jäädvustatud fotogrammeetria abil, et luua elus, kaasahaarav keskkond, ning mitmed imbumis- ja väljavõtmispunktid ning tapmisloendi sihtmärgid pakuvad igale missioonile täiesti uue vaatenurga. Võtke ette natside süžee üksinda või töötage koos partneriga, täiustatud koostöömehaanika abil saate jagada laskemoona ja esemeid, anda korraldusi ja üksteist ravida.
  • Täiustatud relvamängu füüsika ja läbimine – kasutage tõmblukke, libistage nõlvadel alla ja libisege mööda äärikuid, et jõuda ideaalsesse vaatepunkti või hiilida mööda terava pilguga vaateväljast. Sihikule joondades arvestage vintpüssi varude ja püssitoru valikuid koos gravitatsiooni, tuule ja pulsisagedusega.
  • Kõrge kaliibriga kohandamine – kasutage tööpinke, et kohandada ja uuendada peaaegu kõiki oma relva aspekte – muuta sihtmärke, varusid, püsse, salve ja palju muud. Vintpüsside, sekundaarrelvade ja püstolite puhul on palju valikuvõimalusi. Lisaks saate valida oma sihtmärgile sobiva laskemoona alates soomuse läbistamisest kuni mittesurmavani.
  • Sissetungirežiim – PvP ja koostöö kampaania – vallutage telje snaiperina teise mängija kampaaniat ja osalege surmavas kassi ja hiire mängus, pakkudes saagi jälitamisel väljakutsele uue mõõtme. Teise võimalusena võite Karlina abi kutsuda ja lasta teisel snaipril teid keerulisest olukorrast välja aidata.
  • Pingeline Adversial Multiplayer – kohandage oma tegelaskuju ja laadimist ning teenige XP-d, medaleid ja linte, kui võtate vastu 16-mängijaga intensiivseid võitlusi, mis panevad teie tulistamisoskused tõeliselt proovile. Kui koostöö on rohkem teie stiil, võite ellujäämisrežiimis vaenlaste vastu võidelda kuni 3 mängijaga.
  • Täiustatud tapmiskaamera – realistlikum ja õudsem kui kunagi varem, naaseb kaubamärk röntgenkiirte tapmiskaamera, näidates teile iga võtte tõelist hävitavat jõudu. Luud suunavad kuulid ettearvamatult kõrvale, rebides uue tee läbi vaenlase kehade. SMG-d ja püstolid võivad samuti käivitada tapmisnukid, sealhulgas mitu lasku dramaatiliselt aegluubis.
Lisainfo
Platvorm

PlayStation 5

Mängu liik

Märul

Tootja

Rebellion

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 16. eluaastast

Tingimused

Uus

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Jah

Võrgus mängimise tasu

PlayStation Plus

Tarne