Esileht » E-pood » Shadow of Mordor – PS4 (Kasutatud)

Shadow of Mordor – PS4 (Kasutatud)

Olete Talion, Musta Värava Ranger, kes valvab Mordori üle, mis on püsinud segamatult läbi aegade. Silmapilguga võetakse teilt kõik – teie sõbrad, perekond ja isegi teie enda elu. Kättemaksuhimulisest vaimust ülestõustuna peate nüüd asuma halastamatule kättemaksule nende vastu, kes on teile ülekohut teinud.

Koos KM

18,30 

1 laos

Mängu ümbrises võib olla teine keel, kuid ise mäng on alati inglise keeles.

Osale meie loosimises, et võita 10€ kinkekaart. Rohkem infot kampaania kohta.

Tootekood: 50303 Kategooria:
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Olete Talion, Musta Värava Ranger, kes valvab Mordori üle, mis on püsinud segamatult läbi aegade. Silmapilguga võetakse teilt kõik – teie sõbrad, perekond ja isegi teie enda elu. Kättemaksuhimulisest vaimust ülestõustuna peate nüüd asuma halastamatule kättemaksule nende vastu, kes on teile ülekohut teinud. Võitlege läbi Mordori ja paljastage vaimutõde, mis teid sunnib, avastage Jõusõrmuste päritolu, ehitage üles oma legend ja astuge lõpuks vastu. Sauroni kurjus selles uues Keskmaa kroonikas.

Funktsioonid

  • Vabastage Wraithi jõud – kasutage kättemaksuvaimu, et teha jõhkraid kombinatsioone, omandades samal ajal võimsaid uusi oskusi ja relvi.
  • Painutage Mordor oma tahte järgi – kasutage Sauroni vägesid seestpoolt lammutades ära oma vaenlaste individuaalseid hirme, nõrkusi ja mälestusi.
  • Eepiline lugu kättemaksust ja lunastusest – muutuge Mordori kardetuimaks jõuks uues kroonikas, mis asetatakse enne Sõrmuste isanda sündmusi.
Lisainfo
Kaal

0 , 13 kg

Mõõtmed

17 × 13 , 5 × 1 , 4 cm

Platvorm

PlayStation 4

Mängu liik

Märul

Tootja

Warner Bros.

Põhimäng

Jah

Vanuse reiting

Sobilik alates 18. eluaastast

Tingimused

Kasutatud

Mängu keel

Inglise keel

Laienduspakett

Ei

Online

Ei

Võrgus mängimise tasu

Tarne